Зняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням

Під час святкування квартира не здається!
З п’ятниці по неділю, а також у святкові дні ціна може змінюватись.

В Ботаніке на Саксаганського,121 пропонується для подобової та оренди на місяць в центрі Києва трьохкімнатні апартаменти з двома просторими ізольованими спальнями, вітальнею, кухнею-студіо і 2 санвузлами.
Апартаменти розташовані в престижному місці, в Ботанічній вежі, в новому елітному житловому комплексі «Ботанік-Тауерс». Будинок у дворі комплексу (цілодобова охорона, охороняється наземна автостоянка та підземний паркінг з індивідуальними парковочними місцями, відеоспостереження всієї території та приміщень комплексу, у парадному служба консьєржів, обмежений доступ до ліфтів та на
поверхи будівлі). Комплекс має зручну інфраструктуру. Апартаменти розташовані на 20/24 поверсі. Квартира укомплектована необхідним меблями. У вітальні є м’який куточок з великим кутовим диваном, у спальнях ліжка з ортопедичними матрацами зима-літо класу Еліт. У спальнях є дзеркальні шафи-купе. Гості апартаментів можуть переглядати супутникове багатоканальне телебачення на трьох LED телевізорах, як у вітальні 42″, так і в кожній зі спалень 32″.
Гості можуть необмежено користуватись бездротовим швидкісним інтернетом WI-Fi. Комфортний мікроклімат в апартаментах забезпечують 3 потужних кондиціонери холод-тепло, додатково в прохолодну пору – підігрів підлоги автоматичними термореле. Сучасна кухня-студіо відокремлена від вітальні як візуально, так і стильною барною стійкою та укомплектована всім набором вбудованої кухонної техніки, а також наборами посуду, що дозволить проявити гостинність та прийняти гостей і ділових партнерів у дружній обстановці.
Хочеться зробити акцент на двох санвузлах. Також за необхідності можна самостійно використовувати пральну машину-автомат або скористатися для цього послугами професійної горничної. Гаряче водопостачання безперебійне, крім централізованого передбачено автономний нагрівач води – ел. бойлер автомат. Надається готельний сервіс. Можливість оплатити кредитною карткою. Документи про проживання надаються. Поруч залізничний вокзал, В 15 хвилинах ходьби знаходиться головний залізничний вокзал та зупинка автобуса, який їде до міжнародного аеропорту Бориспіль, Володимирський собор, Ботанічний сад Фоміна, Цирк, в 5 хвилинах ходьби бізнес-центр 101 Тауер (101 Tower) багато затишних кафе і ресторанів. Можливе поселення груп. У одному будинку є кілька квартир. Більше інформації на сайті.

Зняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням--555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-1-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-2-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-3-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-4-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-5-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-6-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-7-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-8-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-9-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-10-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-11-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-12-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-13-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-14-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-15-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-16-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-17-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-18-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-19-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-20-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-21-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-22-555.biz.uaЗняти 3к подобово в центрі Києва у новому будинку з паркуванням-23-555.biz.ua