Житло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького

Здравствуйте! Здаються квартири подобово у Києві та квартири погодинно.

Кімната №2 на 4 особи знаходиться всього в 7 хвилинах пішки від метро Лівобережна!

Ми надаємо затишні умови проживання. Вас очікує ліжко зі зручним матрацом та підключення до Wi-Fi. Усе, що вам потрібно для комфортного перебування, ми забезпечимо.

Поселення є швидким і простим – просто надайте свій паспорт. Наш фейс-контроль дозволяє нам забезпечити безпеку території хостелу.

На кухні ви зможете приготувати смачну їжу та зберігати її в холодильнику.

Краще все це тим, що вам не доведеться платити за комунальні послуги – все вже включено у ціну. А передоплату не потрібно вносити!

Ви можете розраховувати на комфортне перебування з такими послугами, як: персональне ліжко зі зручним матрацом, особистий шкафчик, Wi-Fi, YouTube, плазма, холодильник, побутова техніка, повна кухня, санвузол та душова, а також регулярне прибирання.

Ціни на проживання такі:
– 100 грн за добу;
– 500 грн за 7 днів;
– 1500 грн за місяць.

Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб забронювати свою квартиру вже сьогодні! Наші контакти: [вставити контактні дані]. Чекаємо вас в гості!

Житло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького--555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-1-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-2-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-3-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-4-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-5-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-6-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-7-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-8-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-9-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-10-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-11-555.biz.uaЖитло для переселенців Лівобережна /Митрополита Шептицького-12-555.biz.ua