Посуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь

Квартири подобово у Києві доступні за ціною 600 грн./сутки, при цьому потрібно сплатити залогову суму у розмірі 500 грн., яка повертається при виїзді. Бронювання здійснюється за оплату першої сутки. Планування квартири – роздільне. У квартирі є двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом і диван, що розраховані на 2+1 спальне місце. Санузел є комбінований. У квартирі є кондиціонер, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, електроплита, чайник, фен, пральна машина, бойлер. Посуда також є в наявності, а також спальні і ванні аксесуари. Прибирання проводиться перед заселенням. Інтернет доступний за допомогою WI-FI. Парковка є платною. Квартира розташована в тихому, зеленому районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться кафе, ресторани, аптека, безкоштовні та платні стоянки, супермаркет “Екомаркет”, ринок “Мінський”, поліклініка, торгово-розважальний центр “ДРІМ ТАУН” – центр для всієї родини, місце приємного шопінгу, зустрічей та розваг (магазини, кінотеатри, каток, боулінг-клуб).

Правила проживання такі: виїзд слід здійснити до 12:00, а заселення можливе після 15:00. Ранній заїзд або пізній виїзд обговорюються заздалегідь та оплачуються додатково. Залоговий депозит становить 500 грн (повертається при виїзді). Для оформлення договору необхідний паспорт. Вікове обмеження – від 25 років. Куріння заборонено в апартаментах, за порушення цього правила передбачена штраф у розмірі залогової суми! Оренда квартири для святкування не є можливою. Проживання з тваринами заборонено. Надаються звітні документи. Безготівковий розрахунок також є можливим.

Посуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь--555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-1-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-2-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-3-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-4-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-5-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-6-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-7-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-8-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-9-555.biz.uaПосуточно. м. Минская. Зои Гайдай 9а. Оболонь-10-555.biz.ua