Новий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу

Чому саме обрати наші квартири подобово у Києві та квартири погодинно?

Зручне розташування:
Ми – мережа нових хостелів у самому центрі Києва! Розташовані в пішій доступності до станцій метро Вокзальна/метро Політехнічний інститут. Поблизу знаходяться різноманітні супермаркети, продуктові магазини, термінали, банкомати, аптеки, бари, ресторани та інші заклади.

Ціна:
При зручному проживанні вам не треба платити комісію або заставу! Вартість проживання залежить від тривалості: від 150 до 200 гривень за добу, від 600 до 800 гривень за тиждень та від 1600 до 1800 гривень за місяць.

Зручності:
У наших хостелах ви зможете скористатися сучасною кухнею з усіма необхідними зручностями та новими ортопедичними матрацами для комфортного сну. Також встановлений суворий Фейс-контроль та працюють адміністратори, що гарантує вам спокійний відпочинок. Ви будете проживати поряд з порядними, адекватними людьми в атмосфері взаєморозуміння та поваги. Для зберігання особистих речей у нас є локери – ящики з замком. Щоб вам було зручно, кожне ліжко обладнане шторками та розетками.
Крім того, є якісна побутова техніка: пральна машинка, холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, електрочайник, праска, фен. На території хостелу є безкоштовний WI-FI та кабельне телебачення. Ми також забезпечуємо щоденне прибирання для вашого комфорту.

Новий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу--555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-1-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-2-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-3-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-4-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-5-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-6-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-7-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-8-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-9-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-10-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-11-555.biz.uaНовий 4-х місний хостел ! Гуртожиток біля Залізничного вокзалу-12-555.biz.ua