Найкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!

Запрошуємо вас до нашого затишного хостелу в центрі Києва! Ми зробили все можливе, щоб ваше перебування було незабутнім.

Ідеальне розташування – наше головне перевага! Всього за 10-хвилинною пішої доступності ви знайдете автовокзал, фабрику Рошен і станцію метро Деміївська. Це означає, що ви зможете легко і швидко дістатися до будь-якої точки міста.

Ми створили всі умови для вашого комфорту. У нашому хостелі ви знайдете нові ліжка з ортопедичними матрацами, які гарантують відмінний сон. Регулярне прибирання підтримує ідеальну чистоту, а безкоштовний Wi-Fi дозволяє вам бути завжди на зв’язку.

Ми також пропонуємо додаткові зручності, включаючи постільну білизну і індивідуальні шафки для зберігання вашого майна. У нашому хостелі ви знайдете всі необхідні побутові пристрої, включаючи пральну машину, плиту, мікрохвильову піч, холодильник, праску і телевізор.

Але найкраще – наші ціни! Проживання в нашому хостелі всього 150 грн на добу, 700 грн на тиждень і 1800 грн на місяць. Це чудова можливість заощадити і одночасно насолодитися комфортом і якістю обслуговування.

Наші дружелюбні адміністратори слідкують за порядком і вашим комфортом 24 години на добу. Вони щоденно проводять вологе прибирання, щоб ваше перебування було максимально приємним.

Обирайте наш хостел і насолоджуйтеся приємною атмосферою і затишком в самому центрі Києва!

Найкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!--555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-1-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-2-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-3-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-4-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-5-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-6-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-7-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-8-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-9-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-10-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-11-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-12-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-13-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-14-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-15-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-16-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-17-555.biz.uaНайкраще житло на правому березі Києва/ Гуртожиток не дорогий!-18-555.biz.ua