Хрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ

Квартири подобово у Києві знаходяться в самому центрі міста, на вулиці Тараса Шевченка, 13/21. Хостел розташований всього за 2 хвилини ходьби від станції метро Площа Незалежності і за 5 хвилин ходьби від станцій метро Крещатик і Золоті Ворота. Поблизу розташовані такі визначні місця, як Крещатик і Площа Незалежності, а також Макдональдс, Пузата Хата, доступний тренажерний зал та багато інших закладів.

Ціни на проживання дуже доступні: 60 грн за добу при оплаті за 7 днів наперед (400 грн), 50 грн за добу при оплаті за місяць наперед (1500 грн) або 150 грн за добу для короткострокового проживання. Важливо зазначити, що у нас немає окремих кімнат, тільки спільні 4-місні кімнати.

У хостелі надаються безкоштовні послуги, такі як пральня, Wi-Fi і багато інших. Ви можете заселитися в день звернення або забронювати місце на будь-яку дату.

У нас телевізор в кожній кімнаті, а також є велика зона відпочинку з диваном і великим плазмовим телевізором. Ми проживаємо тільки з порядними і привітними людьми, це факт, який контролюється адміністрацією хостелу. У нас також є система безпеки, співпрацюємо з охоронним агентством та надаємо шафки для зберігання цінних речей, які під наглядом відеоспостереження.

Усі квартири після дизайнерського євроремонту, тут все чисте і якісне. Є ортопедичні матраци найвищої якості, багато санвузлів, а також якісна побутова техніка: дві пральні машинки, два великих холодильники, мікрохвильова піч, телевізор, електрочайник, праска, фен.

Також надається безкоштовний Wi-Fi та кабельне телебачення з 170 каналами. У нас щоденне прибирання, тому завжди чисто, а ви отримуєте ключі від кімнати і квартири, що дозволяє вам мати повну свободу і приходити, коли вам зручно.

Увага! Місця в хостелі швидко займаються. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб забронювати місце.

Хрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ--555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-1-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-2-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-3-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-4-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-5-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-6-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-7-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-8-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-9-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-10-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-11-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-12-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-13-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-14-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-15-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-16-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-17-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-18-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-19-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-20-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-21-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-22-555.biz.uaХрещатик Майдан Незалежності Житло подобово та довгостроково Київ-23-555.biz.ua