Хостели у кожному районі Києва поряд з Метро

Короткострокова оренда квартир у Києві та оренда квартир за годину доступні в будь-якому районі міста поруч зі станціями метро.

Ми працюємо без посередників, що означає відсутність агентської комісії та передоплати!

Вартість проживання:

– Оренда на добу від 80 грн.
– Оренда на тиждень від 350 грн.
– Оренда на місяць від 1200 грн.

У нас є зручна система бронювання:

1. Ви завітаєте до нашої квартири.
2. Адміністратор покаже вам умови проживання.
3. Якщо вам все підходить, ви заселяєтесь.

Ми надаємо комфортні умови:

– Наші ліжка дуже зручні для сну, а внутрішнє оздоблення приміщень не поступається готельним номерам. У нас є кухні, ванні кімнати, доступ до бездротового інтернету – все, що потрібно, щоб ви почували себе як вдома. Ми регулярно прибираємо приміщення.
– Наші хостели розташовані в пішій доступності від станцій метро.
– Ми маємо власні нерухомості в різних районах Києва, що дозволяє нам підібрати індивідуальний варіант для вас.
– Ми дбаємо про наших гостей і завжди раді новим друзям. Адміністрація і персонал завжди готові допомогти вам у будь-яких питаннях.

З радістю відповімо на всі ваші питання. Телефонуйте!

Хостели у кожному районі Києва поряд з Метро--555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-1-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-2-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-3-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-4-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-5-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-6-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-7-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-8-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-9-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-10-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-11-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-12-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-13-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-14-555.biz.uaХостели у кожному районі Києва поряд з Метро-15-555.biz.ua