fbpx

✆(093) 349-04-79 ✆(050) 828-37-01 ✆(096) 107-68-56

Як знайти, де переночувати в Києві?

Як знайти, де переночувати в Києві?Київ – місце, куди щодня стягуються десятки тисяч чоловік. Приїжджають сюди з різних причин. Хтось на день інший по роботі, хтось мають тут сезонний або тимчасовий заробіток. Але все це не має значення. Важливо тільки те, що всі ці люди потребують того, щоб переночувати в Києві недорого.

А це значить що готель – це не відповідь на питання: «де переночувати в Києві». Оскільки ні для кого не секрет, що хоч тут і зручно, але за сервіс і зручність доведеться заплатити істотну ціну. Так що розглянемо інші варіанти.

Способи пошуку, де переночувати в Києві:

  • запитати у вуличних зазивав біля вокзалу. При виході з залізничного вокзалу завжди можна зустріти чоловіків і жінок різного віку з табличками «подобова оренда квартир в Києві». Саме у цих людей і можна зняти як цілу квартиру, так і кімнату. Існує також супер бюджетний варіант – ліжко-місце. Як правило, коштує воно менше 100 грн.
  • зняти кімнату на вокзалі. Українські залізниці надають також таку послугу як кімната відпочинку на вокзалі. Коштує вона теж небагато. Розраховувати на особливий затишок і шик не доводиться, але все ж є ліжко, чиста постіль і гарячий душ.
  • зняти подобову квартиру через сайт подобової оренди житла. Цей спосіб зараз особливо популярний у молоді. Адже знайти, де можна переночувати в Києві, можна завчасно і, приїхавши в місто, не метушиться в пошуках хоч якогось варіанту.
  • запитати у бабок, що сидять біля під’їзду в житлових масивах. Цей варіант вимагає дуже багато часу. Але якщо часу у вас більше, ніж грошей по чому б не скористатися.
  • напроситися ночувати до друзів. Як би там не було, а знайти хоч одного знайомого в Києві може кожен. І такий знайомий ваш спосіб недорого переночувати в Києві.
G+