fbpx

✆(093) 349-04-79 ✆(050) 828-37-01 ✆(096) 107-68-56

Відпочинок в Одесі 2019: будь в тренді з 555.biz.ua

Відпочинок в Одесі 2019: будь в тренді з 555.biz.ua

Сьогодні Одесу без перебільшення можна назвати найпопулярнішим морським курортом України.

Місто-мільйонник у самого моря здатний задовольнити вимоги самого вимогливого туриста, що часто буває не під силу маленькому курортному селищу. Давайте подивимося, завдяки чому Одеса в тренді.

По-перше, з Одесою налагоджено пряме сполучення і залізничним транспортом, і літаками з усіх великих міст України та з-за кордону. Але якщо ви житель невеликого населеного пункту і по дорозі на відпочинок до Одеси вам має бути пересадження в Києві, то до ваших послуг квартири подобово в Києві від господарів .

По-друге, в Одесі найкрутіші готелі біля моря. «Палас Дель Мар», «Марістела», «Стелла резиденс», «Брістоль», «Вілла Ле Прем’єр», «Панорама Де Люкс», «Гранд Марін», «Аркадія Плаза» – одні тільки назви п’ятизіркових готелів Одеси кричать, як красиво в них можна відпочити.

Відпочинок в Одесі 2019: будь в тренді з 555.biz.ua

По-третє, в Одесі самі упорядковані пляжі. Назви модних одеських пляжів «Аркадія», «Ланжерон», «Отрада», «Дельфін» знайомі навіть тим, хто жодного разу в Південній Пальмірі не був.

По-четверте, в Одесі найкращі пляжні клуби. «Ітака», «Ібіца», «Аркадія» – ці та багато інших одеські клуби перетворюють нічне місто в тусовочную столицю. Влітку, що ні день, в одеських клубах виступають знаменитості і грають наймодніші ді-джеї країни, а вдень все вони перекочовують в шезлонги одеських пляжів!

Відпочинок в Одесі 2019: будь в тренді з 555.biz.ua

По-п’яте, задовольнить Одеса і любителів гастрономічних туристів. Тут ви знайдете і ресторани високий кухні, і заклади з місцевою їжею, і кав’ярні-кондитерські, і кафе в дусі «смачно і недорого». Ті ж, хто у відпустці орієнтується на самостійне приготування їжі, зможуть здорово заощадити, купуючи продукти на ринку або в супермаркетах.

І по-шосте, для любителів пам’яток теж є відмінна новина: в самій Одесі цікавих місць стільки, що й цілого відпустки не вистачить для ознайомлення з усіма, а що вже говорити про околицях! Дерибасівська, Приморський бульвар, Морський вокзал, Потьомкінські сходи, Театр опери і балету, катакомби, пам’ятники і палаци – все це повинен побачити кожен затятий мандрівник.

Тож не дивно, що на відпочинок до Одеси кинувся не тільки український бомонд, молодь і сім’ї, а й іноземні туристи. Місто включений до маршрутів по Середземномор’ю, тому в порту Одеси туристичні лайнери – часті гості.

Неодмінно вирушайте цього літа в Одесу. Тим більше, що наявність в місті дорогих готелів, розвиненою індустрії розваг і пафосних клубів, зовсім не означає, що бюджетному туристу тут робити нічого. В Одесі навіть у високий сезон можна знайти недороге житло і тихе відокремлене містечко біля моря.

Якщо ж говорити про альтернативу відпочинку в Одесі, то на сьогоднішній день серед інших курортних міст варто виділити Бердянськ і Маріуполь. І якщо ваш вибір цього літа припав на ці курорти, можна зняти квартиру в Бердянську або зняти квартиру в Маріуполі подобово .Вдалого відпустки!

G+