fbpx

✆(093) 349-04-79 ✆(050) 828-37-01 ✆(096) 107-68-56

Що подивитися в Києві і де зняти недорогу квартиру на добу?

Що подивитися в Києві і де зняти недорогу квартиру на добу?Всі ми прекрасно знаємо, що це древнє місто просто «усіяний» всілякими пам’ятниками архітектури і найпопулярнішими серед туристів визначними місцями. Серед них особливе місце займають, звичайно ж, печери Печерської древньої Лаври, після відвідування яких вас ще довго не покине відчуття таємничості і внутрішнього трепету. А ось побачивши пишноту Софійського собору, ви надовго просочитеся духом величі цього дивного місця.

Звичайно, перш ніж вирушати в дорогу, потрібно подбати про те, де ви будете відпочивати після тривалих піших прогулянок по Андріївському узвозу. І все більше людей, як серед наших співвітчизників, так і серед іноземних візитерів, відмовляються від послуг нав’язливого готельного персоналу. Вони вважають, що краще рішення – це квартира подобово. Центр в Києві і його околиці пропонують багато варіантів зручного житла, де ви будете почувати себе вільно, як удома.

Де шукати квартири недорогі подобово в Києві?

А якщо врахувати, що особисті хороми з усім необхідним значно нижче в ціні, ніж казенні номера, то плюси в наявності. Крім того, апартаменти ви можете зняти в будь-якій частині міста, відповідно, при виборі можна відштовхуватися від передбачуваних прогулянкових маршрутів. А в обов’язкові місця для відвідувань можна включити незвичайні пам’ятки, такі, наприклад, як парк Дружби народів.

Смородинский спуск
Відвідавши Московський міст, обов’язково вирушайте на Смородинский спуск, де за легендою Добриня здолав свого супротивника. У народі ця дорога, що пролягає в руслі струмка, ще названа хрущовської дорогою.

Ольжин двір – недорогі квартири
А статут бродити по нескінченних вулицях і провулочками столиці, зайдіть відновити сили і підкріпитися в найекстравагантніше заклад міста Ольжин двір. До речі, поруч також знайдеться квартира подобово в центр недорого пропонує менше варіантів.

Можна довго розповідати про це місце, про його оздобленні і кухні, але поки ви самі не поспілкуєтеся з обслуговуючим персоналом цього кафе і не скуштувати, наприклад, бичачі яйця, що не зрозумієте всієї краси Ольжиного двору.

Переваг подобової оренди житла багато. В першу чергу це свобода дій. Якщо зняти квартиру правильно, то ви в ній будете відчувати себе, немов господар. Сучасне добове житло – це максимум комфорту: чистота і порядок, ремонт, зручні меблі, необхідні побутові прилади. Якщо ви звикли до готельної обстановці, то здивуєтеся, наскільки комфортніше зняти житло.

Ще не зібрали валізи? Поспішайте, весняний Київ вже чекає вас!

G+