fbpx

✆(093) 349-04-79 ✆(050) 828-37-01 ✆(096) 107-68-56

Квартири подобово – не тільки для відрядження

Знімання короткочасного житла, як правило, асоціюється, з відвідуванням іншого міста. Це можуть бути навчальні курси, різноманітні конференції, бізнес переговори, співбесіди і т.п. Адже саме в столиці знаходяться головні офіси і представництва різних компаній, як бізнес спрямованості, так і навчальних. І квартири подобово в Києві – практично ідеальний варіант для проживання, на відміну від дорогих готелів.

Варто відзначити також, що деякі компанії набувають або ж будують спеціально подібні квартири / котеджі або кімнати для своїх співробітників. Що цілком виправдано, якщо точок продажів і представництв по країні багато, так само як і працівників. Вони вимагають періодичного навчання, присутності на нарадах, презентаціях, переговорах і т.п. Фактично, таке житло, що перебуває у власності великої компанії, навряд чи буде пустувати. А це дозволяє заощадити і навіть отримає дохід, якщо надавати житлоплощу подобово в користування інших компаній.

Київ відвідують як співвітчизники, так і чимало іноземців, які приїжджають або направлено до столиці, або через неї в інше місто, потребуючи короткочасному житло. Притягує Київ і туристів, любителів історії, храмів, старовинних будівель. Затребувана оренда квартир в Києві подобово і для проживання людей, які приїхали до Києва на концерт чи інших розважальних заходів. Загалом, згадати всі можливі
мети відвідування міста гостями, неможливо.

Примітно також, що житло подобово затребуване і самими жителями Києва. Воно набагато доступніше, ніж готельні номери в ціновому аспекті. А також більш вільно в проживанні та комфортно. Більш того, при укладенні договору більш ніж на три дні, багато власників кілька знижують вартість квартири.

Так оренда квартир подобово в Києві цікава в якості альтернативного житла на період ремонту. Можна переїхати на весь час, поки проводяться комплексні ремонтні роботи. Або ж зняти житлоплощу на період особливо гучних, брудних і інших неможливих для проживання етапів ремонту (підлоги, опалення, дроблення стін і т.п.). Далі квартири подобово можуть бути використані для романтичних зустрічей або відпочинку на кілька днів від галасливої ​​сім’ї і тісноти. Таке житло підходить і для проведення особливих бізнес і ділових переговорів, які вимагають усамітнення, комфортною, навіть домашньої обстановки, безпеки. Так, власне, зняти таку квартиру можна для приїхали друзів / родичів, адже далеко не у кожної київської сім’ї достатньо місця, щоб прийняти на тиждень ще пару-трійку людина, навіть гаряче улюблених.

G+